تبلیغات
حامیان جنبش مصاف (صدای فتح) - پس 2012/12/21 پایان دوران است؟!
حامیان جنبش مصاف (صدای فتح)
جمعه 1 دی 1391 :: نویسنده : مشکات
پروژه 2012
یک فرضیه می گوید که ما انسان ها فقط تا سال 2012 زنده هستیم.اخیراً فیلم سازان هالیوودی روی سال 2012 تمرکز زیادی کرده اند و فیلم «2012» به کارگردانی رولند امریش كارگردان آلمانی ‌الاصل شاغل در هالیوود تازه ترین و سنگین ترین پروژه فیلم سازی در این زمینه است. فیلمی که نمود بیشتری از برنامه های پشت پرده ی صهیونیست ها برای دنیا را ارائه می دهد.

پروژه 2012
یک فرضیه می گوید که ما انسان ها فقط تا سال 2012 زنده هستیم.اخیراً فیلم سازان هالیوودی روی سال 2012 تمرکز زیادی کرده اند و فیلم «2012» به کارگردانی رولند امریش كارگردان آلمانی ‌الاصل شاغل در هالیوود تازه ترین و سنگین ترین پروژه فیلم سازی در این زمینه است.فیلمی که نمود بیشتری از برنامه های پشت پرده ی صهیونیست ها برای دنیا را ارائه می دهد.

دلیلش را هم می توان در یک فیلم مستند مانند فیلم راز (secret) به نام نوسترآداموس 2012،محصول سال 2009 یافت.در فیلم نوسترآداموس،اساتید و محققان فرهنگ ها و ادیان قدیمی در مورد وقوع فاجعه ای در سال 2012 خبر می دهند.

اوّلین کسی که برای نخستین بار پیشگویی چنین فاجعه ای(چیزی مثل قیامت) را ارائه کرده،پیشگویی به نام نوسترآداموس معرفی می کنند که بر پایه شواهد خود 21 دسامبر 2012 را شروع آخرین روزهای باقی مانده بر روی کره زمین می داند و بیان کرده که در این موقع یخ های قطب ها آب شده و تمامی فجایع(سونامی،زلزله،سوپر آتشفشان ها و...) با هم بر سر کره زمین نازل خواهند شد.

در این روز خورشید در مرکز کهکشان راه شیری قرار می گیرد،که این پدیده نجومی هر 26 هزار سال یک بار اتفاق می افتد.قبلاً هیچ اتفاقی در تاریخ مثل این مسئله قابل توجه نبوده،چرا که در فرهنگ های مختلف مثل هند،مصر و مایاها و بیشتر ادیان،دانشمندان و دولت ها به این مسئله و حوادثی که در این روز رخ خواهند داد،این چنین اشاره نکرده اند.تقویم باستانی مایاها(Long Count Calendar)  با تمام فرضیات و پیشگویی های خودش 21 دسامبر 2012 را آخرالزمان معرفی می کند.

این تقویم که در هزاران سال پیش اختراع شده تنها تا سال 2012 ادامه دارد و این سال را زمان فوت زمین نامیده اند،هسته زمین به دلیل ناپایداری نوترون ها که توسط تشعشعات خورشیدی به طور فزاینده ای به جنب و جوش افتاده اند به نقطه بی ثباتی نزدیک می شود.

از نشانه های اولیه این وضعیت مشاهده گسیختگی های ناگهانی در پوسته زمین،که به نام زمین لرزه های بی ضرر بیان خواهند شد،بروز می کند.فیلم 2012 دست به پیش نمایشی از این تاریخ می زند.

نظم نوین جهانی یا یهودی؟
در پروتکل های 24 گانه یهود،که در آغاز قرن بیستم نوشته شد،پیش بینی شده بود که تا پایان این قرن،نظم نوین جهانی بر اساس حاکمیت بنی اسرائیل بر دنیا به وجود بیاید.یعنی تا آن زمان آنها اعتقاد به حاکمیت یهود بر جهان داشتند،ولی براساس این برنامه ریزی،تعریف نظم نوین جهانی یعنی شاهد «حاکمیت علنی یهود» بر جهان باشیم.

بر اساس نماد گرایی آنان سال 2007 به عنوان آخرالزمان تعیین شده بود و با دریافت کدهایی،از قبل از سال 2000 میلادی این برنامه آغاز شده بود.مانند تبلیغات گسترده احتمال فعال شدن بمب های اتم در آغاز این سال،زیر آب رفتن قسمتی از اروپا،یا احتمال خارج شدن رمین از مدار خود و... یعنی افکار عمومی آماده یک اتفاق بر اساس خواست آنان شده بود.تا جایی که بسیاری از مسیحیان با باور این تبلیغات در آغاز این سال با ترس در کلیساها بیتوته کرده بودند.

آنان این واقایع را نیز با زبان هنر(فیلم،موسیقی،برنامه های گفتگو محور،و...)  وارد فرهنگ مردم کردند تا ذهن مردم جهان بر اساس خواست آنان شکل گیرد.بعد از گذشت مدتی از سال 2000 در ذهن مردم این سئوال شکل گرفت که در این سال اتفاقی نیفتاد.ولی نکته همین جاست که در سال بعد(2001) حادثه عظیم 11 سپتامبر که مسیر تاریخ را دگرگون کرد شکل گرفت،ولی چون ذهن مردم جهان از قبل آماده یک اتفاق بزرگ بود؛افکار عمومی جهان و خصوصاً آمریکا با برنامه های آنان نظیر حمله به افغانستان و عراق و جنگ 36 لبنان روزه همراه شده بود.

در جنگ 33 روزه آنان به اهداف خود دست نیافتند،یعنی رویای آخرالزمان در سال 2007 بر اساس برنامه ریزی آنان بر باد رفت.ولی بلافاصله برنامه های خود را برای سال 2012 کلید زدند.یعنی جبهه صهیونیسم از قبل برای تک تک زمان ها برنامه ریزی دارد.این سال نشد بر اساس نماد های خود در سالی دیگر!

در مورد سال 2012 نیز شاهد همین نوع تبلیغات هستیم.یعنی بر اساس آنچه در این فیلم شاهد هستیم،شامل (پناه بردن مسیحیان به کلیساها،مسلمانان به مکه،یهودیان به کنیسه ها و بودائیان به معابد و...) در عالم واقع به دنبال چنین القائات باور پذیری هستند.تا برنامه ی ریزی که از قبل برای این سال انجام شده بود،پیاده شود.

از سال 2006 به بعد شاهد ساخت فیلم های متعدد بسیاری در مورد تباهی و نابودی در سال 2012 هستیم.فیلم هایی که در اکثر آنان عدد 2012 جزء نام فیلم ها می باشد.امّا شاه بیت این سری از فیلم ها فیلم 2012 است.

باز هم تاکید می شود که،نقد فیلم 2012 بهانه ای برای بیان روندی که صهیونیست ها برای آخرالزمان مورد نظر خود طراحی کرده اند می باشد.اگرچه فیلم های دیگری نیز در این رابطه ساخته شده اند.ولی در این فیلم اهداف آنان نمود بیشتری یافته است.

پشت پرده فیلم 2012
۱- اشاره به هندوستان،در اول فیلم به عنوان خاستگاه بودیسم،شبیه ترین دین بشری – زمینی - به کابالا (باطن گرایی یهودی) و تبلیغ آن.
2- تبلیغ بودیسم به عنوان دین مطلوب رحمانی– خنثی - (عدم جهاد و مقابله با ظلم،قصاص،...) و قرار دادن آن در برابر ادیان آسمانی نظیر اسلام.
3- پیش بینی پیروزی اوباما رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 با توجه به بازیگر سیاه پوست نقش رئیس جمهور آمریکا در فیلم.
4- القای ترس و بهت به همراه دروغ در فیلم به وسیله ی جلوه های ویژه مسحور کننده.
5- نشان دادن نمادهای ماسونی در گوشه گوشه فیلم.
6- اشاره به پایان مصرف ابزاری آمریکا برای صهیونیست ها و اقبال و توجه به سمت چین و هندوستان.
7- نیروی کار ارزان،ملت کم توقع،پایین بودن درک سیاسی مردم چین و هندوستان و... از علل توجه صهیونیسم به این دو کشور پرجمعیت.
8- نشان دادن آشفتگی ادیان و پیروان آنها در فیلم از جمله تخریب کلیساها،عبادتگاهها و... و اینکه تنها نجات بخش عالم تکنولوژی است نه خداوند متعال.
9- نشان دادن صحنه هایی از فیلم مبنی بر اغتشاش در ایران و پایان انقلاب اسلامی.
10- ساختن بدل کشتی نوح نبی(ع)،و نجات یافتن  ثروتمندان از میان همه انسان ها و نشان دادن یک عرب ثروتمند به عنوان نماد مسلمین.

پی نوشت ها
1- چند فیلم درباره آخرالزمان 2012،گروه سینما و تلویزیون تبیان.
2- دوران آخرالزمان – هالیوود – رسانه در آخرالزمان – محمّد لک علی آبادی.
3- تحلیل و نقد و بررسی دقیق فیلم 2012 و آخر الزمان،توسط استاد علی اکبر رائفی پور.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 11 دی 1391 06:28 ب.ظ
باسلام درخدمتیم
1ـ سبک زندگی دربیانات رهبری
2ـ عکسی که نصفش توآسمونه
3ـ مصاحبه با حجه الاسلام حق شناس عالم و مبارزانقلابی(بمناسبت ایام9دی)
لطفا نظر یادتون نره
...
یکشنبه 3 دی 1391 10:27 ب.ظ
سلام!
ممنون.
یاعلی
یکشنبه 3 دی 1391 04:34 ب.ظ
سلام
مطلب مفیدی بود
موید باشید
شنبه 2 دی 1391 04:29 ب.ظ
سلام
اینایی ک گفتین هموناس ک استاد گفتن.ممنون از یادآوری اما بهتر نیست ک کنار این چیزا مخصوصا اشاره ب این مساله ک غرب مارو ب مرگ میگیره ک ب تب راضی شیم، ی پیشبینی کنیم برا جنایات احتمالی ک ممکنه بهش دست بزنن؟اینطوری آماده میشیم برا هربرخوردی.چه حملشون ب سوریه باشه چه هرچیز دیگه.
جمعه 1 دی 1391 10:48 ب.ظ
خسته نباشید
گروه ما یه سایت آپلود عکس راه اندازی کرده و نیاز به حمایت داریم
خواستم خواهش کنم از اپلودسنتر استفاده کنید و یه لینک به ما بدید توی وبلاگتون اگر ممکنه
با عنوان آپلود عکس
ما هم لینک شما رو قرار میدیم
لطفا از این قسمت لینک رو ارسال کنید : www.link.img.ir
ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

بسم رب المهدی
این صدای پای فتح است که می آید
1173 سال است که او منتظر 313 مرد است. به راستی مرد شدن چقدر زمان می برد...
منتظر نشسته بودیم و دعا می کردیم که چشممان به یک حدیث افتاد: افضل الاعمال انتظار الفرج. افضل الاعمال... عمل... یعنی انتظار فرج یک عمل است و اینجاست که لتغربلن غربلتا"...
انصافا کافی نیست؟ صد و بیست و چهار هزار پیامبر، دردانه خدا احمد، سیزده جلوه خدای جلیل و این قرآن آمده اند که به ما آموزش منتظر ایستادن را بیاموزند. کمی انصاف...
کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا...
منتظران! ما در میدان نبرد ایستاده ایم... باید مشخص کنیم کدام طرفیم... حق یا باطل.
آیا زمان آن نشده که بفهمیم یتیمیم و برای آمدن پدر مهربان زمان و زمین باید قدمی برداریم؟
کاش منتظر بودن را از او یاد بگیریم.
آمده ایم که دعای عهد را عمل کنیم. آمده ایم که به تنها منتظر راستین عهد در این غربت هزار ساله بگوییم اگر جبهه شیطان تمام قد در این میدان وارد شده و اگر ابلیس برای ادامه حیات خود، تمام ابزار زنگ زده ی دنیایش را به کار گرفته، ما نیز در جبهه حق و در سپاه شما شمشیر می زنیم تا خداوند ما را در صف فتح بپذیرد.
به امید ظهور مولا که صد البته بسیار نزدیک است...
مدیر وبلاگ : منتظر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ساخت کد موزیک آنلاین

صدای فتح

فتنه شیطان

حقیقت زمان...

berozfa

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir بررسی و معرفی کالای باکیفیت ایرانی

تالار گفتمان زمینه سازی ظهور

http://zakerin.ir/ItemList-1678.html تماس با ما چاپ این صفحه